Ceny

 

Měla byste vědět

Konzultuji s vámi opravdu ráda cokoli. Nevadí mi žádná témata, žádná otázka není špatně. V případě nestandardních služeb – výjezd zcela mimo moji pohotovost, ve svátky a podobně se domluvíme předem a operativně.

Ráda za vámi přijedu domů, v tom případě bude součástí ceny cestovné a čas, který strávím na cestě (10 Kč/km). Pokud se doprovod neuskuteční z důvodu překážky na mé straně (nemoc, nečekaná událost, apod.), vynasnažím se najít vám adekvátní náhradu. Pokud se to nepodaří, za porod neplatíte.


Kolik mě to bude stát?

Velmi častou otázkou, se kterou se setkávám, je výše částky za doprovod k porodu a související schůzky. Cena za porod zahrnuje celkem pět schůzek, nečastěji tři předporodní a dvě poporodní, které je podle domluvy možné upravit, zároveň v okruhu 20 km nepočítám dopravu. Doprovod k porodu zahrnuje také technické a praktické vybavení nezbytné k porodu. Placená je již první seznamovací schůzka.

--------------------------------------

Stejně jako vy uvítáte pravidelný příjem, tak i já preferuji postupnou platbu – nejčastější je platba schůzek a zálohy před porodem a poté doplatek po porodu. Za poskytnuté služby vystavuji fakturu, některé pojišťovny proplácejí menší částky.


Možnost zapůjčení nejen knih

Ráda vám zapůjčím knihy s mateřskou a rodičovskou tematikou, případně zajistím fotokopie praktických tipů pro předporodní i poporodní péči o sebe a miminko. (Půjčovné knih = tržní cena knihy.)

Mohu také zapůjčit šátek na podvazování břicha, vratná záloha je 800 Kč (hodnota šátku) plus půjčovné 200 Kč.

Ráda vám ukážu nošení miminek v šátku nebo nosítku, doporučím vhodné typy a úvazy. Můžeme se pobavit o efektivním koupání, přebalování a manipulaci s miminkem a o ošetřování pupíku.

Konzultace

1 hodina (osobně nebo online)

800 Kč

Porodní balíček

zahrnuje doprovod k porodu, 3× předporodní a 2× poporodní schůzku, dopravu v okruhu 20 km

----
zahrnuje také telefonické a online konzultace, platba je rozdělena na dvě části dle dohody/smlouvy

20 000 Kč

Doprovod k porodu

zahrnuje doprovod k porodu, 1× poporodní návštěvu, telefonické a online konzultaci

15 000 Kč

Doprovod jako asistující PA

zahrnuje doprovod k porodu a poporodní návštěvu

12 000 Kč

Cestovné 1km

1 kilometr

10 Kč

Cestovné 1h na cestě

1 hodina

100 Kč