Jak viděla svůj třetí porod Eva

30.07.2021

Dášenka

Zaujala mě hned při prvním našem setkáni, kde o mně ještě vůbec nevěděla, a to bylo na stánku UNIPA na festivalu těhotenství v roce 2017. Následné setkání při pohovoru do ČAD v roce 2019 mne jen utvrdilo v tom, ze tuhle ženu chci mít blízko v době těhotenství a porodu.

Při mém těhotenství s třetím synem jsem Dášenku oslovila jako "top three" a v podstatě hned jsme si plácly navzdory mému stanovenému termínu porodu - 24. 12. 2020.

Po celou dobu těhotenství se o mne starala profesionálně, lidsky, s láskou, respektem, pokorou, po každém našem setkání jsem byla k slzám dojatá a vděčná, že mám tuhle super porodní babičku a dostává se mi konečně péče hodné těhotenství. ❤ Čím víc se blížil porod, tím víc jsem se těšila na naše spojení, jenže miminko vše mělo ve svých rukou a Dášenka mi, nám dala klidnou a bezpečnou péči až tu poporodní.

Srdce mi plesalo, s jakým klidem, profesionalitou, láskou a péčí a respektem ke mně i miminku jde zažít bonding, vážení, měření a prvotní ošetření miminka. Přeji péči komunitní PA každé ženě. ❤